SerMimar Çelik Yapı
Çelik Proje, Çelik İmalat, Çelik Montaj

Lütfen fiyatlar için teyit ediniz!
Uygulamasını Yaptığımız İşlerde Çelik Projelendirme Ücretsizdir.
Hemen Şimdi Arayın!

Müşterilerimizin tüm resmi izin ve ruhsat aşamaları bizzat firmamız tarafından yürütülmektedir. Firmamız bünyesinde görev yapan mimar ve mühendisler tarafından müşterilerimize yıllık gelir-gider ve coğrafi konum dikkate alınarak bölgesel hayvan besisi ve izlemesi gereken harita içerikli FİZİBİLİTE RAPORU verilmektedir.

FİRMAMIZ İNŞAAT SEKTÖRÜNDEKİ FAALİYETLERİNE ANAHTAR TESLİMİ ÇİFTLİK KURULUMUNU DA EKLEMİŞTİR.

AHIR PROJE VE TAAHHÜT HİZMETLERİMİZ

Bir çiftliğin en uygun maliyetle uzun vadeli hizmet verecek şekilde inşası, doğru plan ve projelendirme neticesinde olur. Arazinin yapısı, işletmenin yönetim şekli, hayvanların yetiştirilme biçimi, genişleme ve büyüme tahminleri ve öngörülemeyen faktörler de hesaba katılarak geniş perspektifli bir planlamayla çiftlik kurma işlemleri başlar.

Ön fizibilite raporunda, güncel maliyet analizleri yapılır. Karlılık ve fayda maliyet oranları çıkarılır. Elde edilen bilgiler ışığında ön proje hazırlanır. Buna göre sizin için en uygun çiftlik altyapısı ortaya çıkar ve proje bittiğinde nasıl bir sonuç çıkacağı tahminen belli olur. Genel vaziyet planı, mimari proje, statik – betonarme projeleri, sıhhi tesisat ve su sistemleri projesi, elektrik projesi, yollar – kanallar ve ihtiyaca göre ortaya çıkacak diğer unsurların projelendirilmesi neticesinde ruhsatlar alınır ve inşaat başlar.

Dilerseniz sadece projelendirme hizmetini bizden alır, inşaatı kendiniz yaparsınız veya anahtar teslimi tüm proje taahhüt işini bize verebilirsiniz. Anahtar teslimi bir çiftlik istediğinizde, projelendirme aşamasından sonra inşaat ekibimiz işe başlar ve en kısa zamanda modern, kaliteli ve en uygun maliyetle tesisinizi teslim ederiz.

SerProfil & SerMimar Yağmahan İnşaat markasıdır

Mobil: +90 (505) 507 04 18 (Mimar İdris YAĞMAHAN)